Galaxy S8 için geliştirilen 2 powerbank göründü

0

Ekran_Resmi_2017-03-22_09_30_30Samsung’un önümüzdeki süreçte tanıtılacak akıllı telefon modeli Galaxy S8 için hazırlanan mobil şarj üniteleri (powerbank), iki farklı renkte göründü. Bu detay, Galaxy S8’in iki renkte gelebileceği yönünde daha önce birçok kez gündeme gelen iddiaları destekler nitelikte. İşte detaylar…

Samsung, önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen 2017 yılındaki amiral gemisi modellerinden ilkinin hazırlıklarını sürdüredursun, çeşitli kaynaklar tarafından ortaya çıkarılan bilgiler, söz konusu modellere dair ipuçları vermeye devam ediyor. Bunlardan sonuncusu Galaxy S8 için geliştirilen iki ayrı renkteki powerbank.

Görselleri açığa çıkan powerbank’ler henüz resmi olarak duyurulmuş değil, ancak kısa süre içinde bunun gerçekleşmesi bekleniyor. Öne çıkan konu ise aygıtların sahip olduğu renkler. Gri ve mavi tonlarda iki farklı renge sahip oldukları görülen powerbank’ler, acaba Galaxy S8 de iki renkle mi gelecek sorularını akıllara getiriyor. Taşınabilir ünitelerin kapasitesi ise 5.100 mAh seviyesinde ve 15W’lık üst sınırda, bu da Galaxy S8’in Galaxy S6’dan bu yana devam eden hızlı şarj teknolojisinde herhangi bir değişikliğe gidilmediği yorumlarına neden oluyor.

Ekran Resmi 2017-03-22 09.30.22

Son olarak bataryalar, Galaxy S8 ve olası Galaxy S8+ modellerine ithafen sıralanan model numaralarına sahip; EB-PG950: SM-G95XY. Samsung son dönemde aksesuarlarıyla da dikkat çeken bir marka, şirketin kulaklıktan taşınabilir diğer ünitelere kadar birçok aşamada ürünler sunduğu görülüyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın