Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürGalaxy S24 Ultra ile Paris 2024 Olimpiyatları canlı yayınlarında yenilikçi deneyim

  Galaxy S24 Ultra ile Paris 2024 Olimpiyatları canlı yayınlarında yenilikçi deneyim

  Samsung, Galaxy S24 Ultra’nın gelişmiş kamera özelliklerini Paris 2024 Olimpiyatlarında kullanarak sporseverlere heyecana yakın çekimlerle ortak olabilecekleri yenilikçi bir izleme deneyimi sunacak.

  Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları global partneri Samsung Electronics bugün, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Olimpiyat Yayın Hizmetleri (OBS) iş birliğiyle, izleyiciler ve izleyicilere devrim niteliğinde deneyimler yaşatacak olan Paris 2024 yayınının detaylarını açıkladı. Dünyada bir ilk olarak, çekimler Samsung Galaxy S24 Ultra telefonlarla gerçekleştirilip paylaşılacak. Seine Nehri’nde yapılacak olan Açılış Töreni ve Olimpiyat Oyunları yelken yarışları, daha önce görülmemiş bir yöntemle çekilip yayınlanacak.

  Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının Resmi Akıllı Telefon ve Bilgisayar Ekipmanı partneri Samsung, açılış töreni ve yelken yarışını daha yakından çekmek için, gelişmiş mobil teknolojilerinden ve 5G bağlantısından yararlanacak. Samsung Galaxy inovasyonlarıyla hayata geçirilecek olan yenilikçi yayın, Paris 2024’ün şimdiye kadarki en “inovasyona açık” Olimpiyat Oyunları olarak anılmasını sağlayacak ve Samsung’un Olimpiyata ve Paralimpik Oyunlara güç veren inovasyon mirasını da ileri taşıyacak.

  Samsung Electronics Mobil e-Deneyim İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Müdürü Stephanie Choi şunları söyledi: “Samsung Galaxy’nin mobil teknolojileri, giderek daha bağlantılı hale gelen kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar dünyayla kurduğu bağları güçlendirmeye ve dönüştürmeye yardımcı oluyor. Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının yaklaşık otuz yıllık partnerlerinden biri olarak bu değerleri taşıyan bağları kurmanın ve etkinleştirmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Paris 2024’te birçok ilke imza atıyoruz. Evlerindeki ve sahadaki izleyicileri heyecana daha da yaklaştıracak yüksek kaliteli görüntüler sunmak için IOC ve OBS ile yakın bir iş birliği içinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”

  Yaklaşık bir ay sonra gerçekleştirilecek olan Olimpiyat Oyunlarının Açılış Töreni, ilk kez stadyum dışında düzenlenecek. Paris 2024 Olimpiyat Oyunları, tarihteki en “inovasyona açık” ve erişilebilir açılış törenine ev sahipliği yapacak. Törende 10.500 sporcu, ulusal delegasyonlara ayrılmış teknelerle Seine Nehri’nden geçecek. Austerlitz köprüsünden başlayacak olan ikonik geçit töreni, Paris’in merkezinde altı kilometrelik bir rota izleyecek ve Trocadéro’da gerçekleşecek törenin büyük finalinden önce resmi Olimpiyat Oyunları mekanlarından bazılarının önünden geçecek.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN