Galaxy S21 Ultra’nın kamerası nasıl olacak?

0

Galaxy S21 Ultra arka kamera sistemi 108 MP’lik çözünürlük vadedebilir. Önde ise 40 MP’lik selfie kamerası olabileceği konuşuluyor.

Sıradaki yüksek profilli Samsung akıllı telefon serisinin tanıtımına çok vakit var, ancak merakla beklenen cihaza dair spekülasyonlar gündemden düşmüyor. Bu kapsamdaki en yeni bilgiler Galaxy S21 serisinin ‘Ultra’ ismiyle gelecek en iddialı modeli ile ilgili. 6.8 inçlik ekranla geleceği iddia edilen modelin yenileme hızının ise 144 Hz seviyesinde olacağı kaydediliyor. Oyun meraklılarının bu haberden hoşlandığına eminiz.

Galaxy S21 Ultra arka kamera sistemi 108 MP’lik çözünürlük vadedebilir. Önde ise 40 MP’lik selfie kamerası olabileceği konuşuluyor. Söz konusu çözünürlüklerin halihazırdaki S20 Ultra ile aynı olduğu, ancak bir dizi ek özellikle çok daha gelişmiş bir form faktörün sunulacağı konusu da diğer ‘sıklıkla yabancı basında yer bulan’ iddialar arasında konumlanıyor.

İddialı özellikler…

Cihazın Snapdragon 875 ve Exynos 2100 işlemcilerle gelme olasılığı yüksek. Ayrıca modelin 5000 mAh seviyesinde pil kapasitesi sunacağı, böylelikle yeni ve çok daha güçlü ekranı başta olmak üzere gerek duyulan mobilite süresini sağlayacağı belirtiliyor. Akıllı telefon serisinin 2021’in ilk ‘çarpıcı’ mobil cihazlar arasında yer alacağına kesin gözüyle bakılırken lansmanının ise Şubat ya da Mart ayında gerçekleştirilebileceği ifade ediliyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın