Galaxy S21 FE fiyatı sızdırıldı! Bu kez yüzler gülecek

0

Samsung’un uygun fiyatlı amiral gemisi olması beklenen Galaxy S21 FE bu kez de fiyatıyla sızdırıldı. İşte detaylar…

Galaxy S21 FE‘nin sızıntılarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Samsung’un uzun zamanadır hazırlığını yaptığı ve pek çok detayını öğrendiğimiz bu telefon, artık lansmana doğru ilerlerken bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Koreli  üreticinin uygun fiyata amiral gemisi deneyimi vaat edeceği bu telefon, güvenilir kaynaklar tarafından fiyatıyla sızdırıldı. Galaxy S20 FE’nin halefi olan Galaxy S21 FE, uygun maliyetiyle yüzleri güldürecek.

Galaxy S21 FE daha uygun fiyatla gelecek

Samsung’un bir önceki S20 FE akıllı telefonu Kore pazarında ilk çıkış yaptığında 810 dolarlık bir fiyat etiketine sahipti. Ancak cihaz daha sonra ABD pazarına açıldı ve burada da 699 dolarlık bir rakam ile satışa sunuldu.

Şimdi ki Galaxy S21 FE ise bir önceki modele kıyasla daha bütçe dostu olarak gelecek. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan raporlara göre Galaxy S21 FE’nin Kore fiyatı 700.000 ve 800.000 won aralığında olacak. Dolar bazında ise bu rakam 630 ve 730 dolara denk geliyor. Bu bağlamda FE serisinin yeni üyesi her bakımda önceki nesle kıyasla daha daha tatmin edici gelecek.

Galaxy S21 FE, Note 20’nin halefi olarak gelebilir

Son günlerde S21 FE’nin Note 20’nin halefi olarak geleceği yönünde iddialar ortaya çıkmaya başladı. Fiyatına göre en ucuz amiral gemisi konumda olması beklenen S21 FE, piyasada halihazırda bulunan Galaxy Note 20 FE’nin halefi olarak konumlandırılabilir. Bunun doğrulu her ne kadar bilinmese de son günlerde artan sızıntılar böyle bir görüşü de ortaya koyuyor.

Tanıtım tarihine gelecek olursak Samsung’un yeni akıllı telefonu S21 FE, muhtemelen Temmuz ayında gerçekleşecek lansmanda Galaxy Z Fold ve Z Flip 3 ile beraber piyasaya sürülecek.

Cevap bırakın