Samsung Galaxy S20 için yeni sızıntılar var

0

Samsung’un Galaxy S20 serisini tanıtımasına günler kala sızıntılar gelmeye devam ediyor. Gelen son sızıntılardaki görüntüler, Galaxy S20 görünümü hakkındaki tüm soruları cevaplamış oluyor. Bu güne kadar ortaya çıkan render görüntüleri de hesaba katıldığın da artık Galaxy S20 serisinin tasarımını kesin bir şekilde biliyoruz diyebiliriz.

Galaxy S20 görünümü hakkındaki tüm soruları cevaplandı

Samsung’un en yeni amiral gemisi serisi olmaya hazırlanan Galaxy S20 serisi için sayılı günler kaldı. Kısa bir süre sonra tanıtılacak olan seri için ortaya çıkan görsele, tasarım hakkındaki en belirleyici görsel olarak bakılıyor.

Bu güne kadar ortaya çıkan sızıntıları da doğrulayan yeni görsel oldukça önemli. Teknik özellikler konusunda neredeyse tüm bilgilere sahip olduğumuz yeni serinin bir nevi tasarım konusunda da nasıl olacağından artık biliyoruz. Karşımıza 3 farklı model ile çıkması beklenen serinin fiyatları hakkında da bazı tahminler var. Tahminlere göre Samsung Galaxy S20 modeli 1130 dolar, Samsung Galaxy S20 Plus 5G modeli 1245 dolar ve Samsung Galaxy S20 Ultra 5Gmodeli1541 dolar fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın