Galaxy S10’un renk seçenekleri ortaya çıktı!

0

Samsung’un kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandığı amiral gemisi Galaxy S10 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Oldukça hızlı bir depolama birimine sahip olacağını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurduğumuz akıllı telefonun renk seçenekleri ortaya çıktı.

Galaxy S10 renk seçenekleri ile dikkat çekecek!

Bugüne kadar amiral gemi modellerinde birden fazla renk seçeneği sunan Samsung, Galaxy S10’da aynı şekilde farklı renk seçenekleri sunacak. Geçtiğimiz dönemde ortaya çıkan sızıntılarda cihazın beş renk seçeneği ile geleceği iddia edilirken, ortaya çıkan son raporlara göre toplamda altı farklı renk seçeneği sunulacak.

Zümrüt Yeşili Galaxy S6

Bu kapsamda Galaxy S10 ile birlikte kullanıcılara siyah, gri, mavi, kırmızı, sarı ve yeşil renk seçeneklerinin sunulacağı belirtiliyor. Yeşil renk seçeneği oldukça merak uyandırırken, tahminler Galaxy S6’da karşımıza çıkan zümrüt yeşiline benzeyeceği yönünde.

Galaxy S9’da altı farklı renk seçeneği ( siyah, gri, mavi, kırmızı, mor ve altın ) ile satışa sunulduğu için Samsung’un Galaxy S10’da bu renk seçeneklerini sunması şaşırtıcı değil.

Cevap bırakın