Galaxy S10 One UI 2 güncellemesi duyuruldu

0

Samsung, S ailesi kullanıcıları bir süredir Android 10 ile ilgili müjdeli haberi bekliyordu. Şirket, nihayet beklenen duyuruyu gerçekleştirdi. Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modelleri için Android 10 beta programı duyuruldu. Şimdilik yalnızca Güney Kore için yapılan duyurunun kısa süre içinde diğer pazarlara da yayılması bekleniyor. Galaxy S10 One UI 2 arayüzüne kavuşacak.

Galaxy S10 One UI 2 güncellemesi geliyor

Android 10 güncellemesi Samsung ekosisteminde One UI 2 olarak isimlendiriliyor. S10 ailesi kullanıcıları için de One UI 2 dönemi başlıyor. Samsung bu kulanıcıların kısa süre içinde One UI 2 beta programına kayıt olabileceklerini duyurdu. Galaxy S10 5G ise şimdilik ekibe dahil değil. Bu modelin duyurusu ayrıca yapılacak.

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modellerinin Android 10 almasının ardından Samsung’un da gaza bastığı biliniyordu. Beklenen yeni güncelleme haberi de S10 ailesi için geldi. Aslında daha önceki söylentiler, Galaxy S10 ailesi ile Galaxy Note 10 ailesinin birlikte bu güncellemeyi alacağı yönündeydi. Ancak, duyuruda Galaxy Note 10 ailesinin yer almaması için dikkat çekti.

Samsung, ilk duyurusunu Güney Kore için yaparken, Android 10 güncellemesinin Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve dünyanın geri kalanında ne zaman yayınlayacağı bilgisini vermedi. Şimdi gözler bu bilgiye çevrilmiş durumda.

Aralarında Türkiye’nin de yer aldığı, dünyanın dört bir yanındaki Samsung kullanıcıları bekledikleri One UI 2 güncellemesine ne zaman kavuşacak? Kısa süre içinde Samsung’un bu soruya yanıt vermesi bekleniyor.

Cevap bırakın