Galaxy S10 Lite tasarımı netleşmeye başladı

0

Samsung’un uzun zamandır Galaxy S10 serisine uygun bir fiyatlı bir telefon dahil etmek için çalıştığını biliyorduk. Bu model için gelen yeni sızıntılarda kulanım klavuzu ortaya çıktı ve Galaxy S10 Lite olarak adlandırılan bu uygun fiyatlı model için kullanım kılavuzundaki tasarım, bu zamana kadar sızan Galaxy S10 Lite tasarımı hakkındaki bilgileri yalanlamadı.

Galaxy S10 Lite kullanım klavuzu sızdırıldı

Sızdırılan kullanım klavuzu Portekizce dili ile ortaya çıktı. İçerisinde birçok bilgi barındıran kılavuz, Samsung’un nispeten uygun fiyatlı olacak olan telefonu için bazı detayları bizlere kesin bir şekilde gösterdi. Kullanım kılavuzundaki tasarım, telefonun ön kamerasının ekranın ortasında olduğunu gösteriyor.

Diğer detaylara baktığımız da telefonun ses tuşları ile telefonun güç tuşunun sağ tarafta konumlandırıldığını görüyoruz. Kullanım kılavuzuna baktığımızda gördümüz bir diğer detay ise, telefonun beklendiği gibi Type-C çıkışı ile piyasaya sürülecek olması.

Galaxy S10 Lite özellikleri

Bu zamana kadar S10 serisinin uygun fiyatlı modeli için birçok bilgi sızdırıldı. Sızan özelliklere göre yeni model 6.7 inçlik Super AMOLED ekranı ile gelecek ve bu ekran 1080×2400 piksel çözünürlük sunacak. S10 Lite, tüm dünyada Snapdragon 855 işlemci ile kullanıcı karşısına çıkacak. Yeni model, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelecek. Arka tarafta ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.0 diyafram değerine sahip ana kameraya, 12 Megapiksel f/2.2 ultra geniş açılı ve 5 Megapiksel f/2.4 makro kamera eşlik edecek.

Cevap bırakın