Galaxy S10 ile üç farklı seçenek sunulacak!

0

2019 yılına girmemize sayılı günler kalırken, akıllı telefon sektöründe heyecan artıyor. Önümüzdeki yılın merakla beklenilen telefonlarının başında Samsung’un, yenilikçi ekran tasarımına ve birden fazla arka kameraya sahip olan Galaxy S10 modelleri geliyor.

Serinin teknik detayları büyük oranda ortaya çıkarken, tasarım konusunda halen cevaplanması gereken bazı sorular vardı. Geçtiğimiz haftalarda yapılan etkinlik sonrasında yeni amiral gemilerinin Infinity-O adı verilen ekrana gömülü kamera sistemine sahip olacağı kesinleşmişti.

Galaxy S10 serisi üç farklı modelden oluşacak!

Akıllı telefonlar ile ilgili sızıntılarının doğruluğu ile tanınan Evan Blass‘ın yaptığı paylaşım birçok detayı gün yüzüne çıkardı. Bu kapsamda seri SM-G970F model numaralı Galaxy S10Lite, SM-G973F model numaralı S10 ve SM-G975F model numaralı S10+ modellerinden oluşacak.

Ekran boyutlarının ise sırasıyla 5.8 inç, 6.1 inç ve 6.4 inç olacağı belirtiliyor. Diğer kaynaklarında bu ekran boyutları doğrularken, ekranda yer alan kameraların konumu hakkında halen bir çelişki bulunuyor.

Cevap bırakın