Galaxy S10 için ilk görsel ortaya çıktı!

0

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S10 için şimdiden ilk görüntüler ortaya çıkmaya başladı. Ekrandan parmak izi okuma ve daha da geliştirilmiş ekran kasa oranıyla dikkat çekecek cihazın konsept tasarımları internette yayılıyor.

Galaxy S10 için ilk görsel ortaya çıktı!

Bildiğiniz üzere Samsung, Geliştiriciler Konferansı ile birlikte katlanabilir telefonu Galaxy F hakkında ilk bilgileri bugün gün yüzüne çıkartacak.

Birçok kullanıcı katlanabilir telefon hakkında yapılacak olan açıklamaları merakla bekliyor. Kullanıcılar katlanabilir telefon modeline odaklanmışken, bir yeni gelişmede Galaxy S10 Plus modelinde yaşandı.

Samsung’un yeni amiral gemisi 6.4 inç boyutundaki Super AMOLED QHD+ bir ekran panelinin üzerine kurulacak. Son zamanlarda yapılan sızıntılarda olduğu gibi bizleri yeniden ekrana gömülü kamera kurulumu da karşılıyor.

Bu kısımda ise 12 Megapiksel çözünürlük değerine sahip olan bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak olan Samsung, yeni amiral akıllı telefonlarıyla tabiri caizse devrimsel yeniliklere imza atacak.

Cevap bırakın