Galaxy S10 için beklenen adım atıldı!

0

2019 yılına girmemize kısa bir süre kalırken, aynı zamanda Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’u kullanıcılar ile buluşturmasına bir adım daha yaklaşılıyor. Galaxy S10 serisi hakkında her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ederken, Samsung’un beklenen adımı attığı ortaya çıktı.

Samsung’a yakın kaynaklar tarafından paylaşılan raporlara göre, şirket Galaxy S10 üretimine başladı. Bu durum tanıtıma üç aydan daha kısa süre kaldığı göz önünde bulundurulduğunda, gayet normal görünüyor.

Samsung Galaxy S10 üretimine başladı!

Üretimin başlamış olması, cihazın tasarımında veya teknik özelliklerinde değişiklik yapılamayacağı anlamına geliyor. Yani ortaya çıkan yeni sızıntılar, tanıtım sonrasında karşımıza çıkacak Galaxy S10’u gösterecek.

Geçmişte yaşananları kısaca hatırlamak gerekirse, Galaxy S9 üretimi Ocak ayında başlamıştı. Fakat Samsung bu yıl Infinity – O ekranları kullanmaya başladığı için herhangi bir aksiliğin önüne geçebilmek için üretim tarihinin bir ay öne çekildiği tahmin ediliyor.

Teknoloji devi bu yıl karşımıza Galaxy S10 Lite, Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve 5G destekli Galaxy S10 olmak üzere toplam dört farklı model ile çıkacak. Ancak, 5G destekli Galaxy S10’un diğer modellerden çok daha ileri bir tarihte tanıtılacağı düşünülüyor.

Cevap bırakın