Galaxy S10 hızlı şarj sürprizi ile gelebilir!

0

Galaxy S10 serisinin tanıtımına üç aydan daha kısa bir süre kalırken, heyecan verici iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor. Akıllı telefon üreticileri ve özellikle Huawei hızlı şarj konusunda ciddi bir üstünlük sağlarken, maalesef Samsung bunların gerisinde kaldı. Ancak, Galaxy S10 hızlı şarj sürprizi ile gelebilir.

Galaxy S10 hızlı şarj sürprizi ile gelebilir!

Bunun ana sebeplerinden birisi ise, şüphesiz Galaxy Note 7 faciası. Hepimizin bildiği üzere Note 7 modelinde yaşadığı batarya faciası sonrasında tüm cihazları piyasadan toplayan ve kullanıcılara para iadesi yapan Samsung, o günden bu yana batarya kapasitesi ve şarj konusunda oldukça temkinli davranıyor.

Galaxy S9, Note 8 ve Note 9 gibi modellerde herhangi bir problem yaşanmamasıyla birlikte, artık Samsung’un bu konuda bir iyileştirmeye gitmesi bekleniyordu. Şarj konusunda Galaxy S10’da bir iyileştirme karşımıza çıkabilir.

Ice Universe tarafından paylaşılan bilgilere göre, teknoloji devi uzun süredir kullanılan 15 W gücündeki hızlı şarj adaptörlerine veda etmeye hazırlanıyor. Bu nedenle Galaxy S10’da en az 30 W’lık bir adaptöre yer verilmesi bekleniyor. Tabi, bu bilgi halen teyit edilebilmiş değil.

 

Cevap bırakın