Galaxy S10 depolama alanı ile rekor kıracak!

0

Samsung’un Galaxy S10 serisini tanıtacağı Unpacked etkinliğine sayılı günler kala, yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Galaxy S10, S10 Plus ve S10 Lite modellerinin yanı sıra tanıtımı gerçekleştirilmesi beklenilen modellerden birisi de, Galaxy S10 Plus Limited Edition ( diğer adıyla Galaxy S10+ Limited Edition ) olacak.

Galaxy S10 depolama alanı ile rekor kıracak!

Adından da anlaşılacağı üzere sınırlı sayıda üretilecek olan bu modelin en büyük farklarından birisi depolama alanı olacak. Zira, kullanıcılara tam tamına 1 TB’lık bir depolama alanı sunulacak. Şirketin hali hazırdaki amiral gemisi Galaxy Note 9’da bu depolamaya sahip olabilmek için 512 GB’lık modeli satın almak gerekiyor.

Tabi buna ek olarak 512 GB’lık bir hafıza kartı satın almalısınız. Bir diğer dikkat çekici özellik ise 12 GB RAM olacak. Bir akıllı telefonda 12 GB RAM‘e ve 1 TB depolama alanına ne kadar ihtiyaç olduğu başlı başına bir tartışma konusu. Ancak, Samsung bu üst seviye özellikleri Galaxy S10+ Limited Edition ile kullanıcılara sunacak.

Galaxy S10 serisi iki hafta sonra gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliğinde resmi olarak tanıtılmış olacak. Limited Edition sürümünün 15 Mart’ta satın alınabilir durumda olması bekleniyor.

Cevap bırakın