Galaxy Note10’a özel oyun uygulaması Eylül’de geliyor

0

Oyununuzu PC’niz yerine telefonunuzda oynamanıza izin veren PlayGalaxy Link’e ilişkin yeni detaylar var…

Akıllı telefon dünyasında beklenen gelişme geçtiğimiz günlerde nihayete ermiş, yılın merakla beklenen modellerinden Samsung Galaxy Note10 serisi duyurulmuştu. MediaMarkt’ta ön siparişleri alınmaya başlanan akıllı telefon, iddialı özellikleri ile beğeni toplamıştı.

Diğer yandan akıllı telefonun inovatif özelliklerinden bazıları için suların yavaş yavaş durulmasının ardından öne çıkma zamanı geldi. Bu kapsamdaki en ilgi çekici özelliklerin başında şüphesiz PlayGalaxy Link adlı PC oyunu akış özelliği geliyor.

Geçtiğimiz haftaki Galaxy Note10 serisi duyuru sırasında Samsung, PlayGalaxy Link adlı bir PC oyunu akış özelliğini de sunmuştu. Oyununuzu PC’niz yerine telefonunuzda oynamanıza izin veren bu özelliğe dair bazı yeni bilgiler söz konusu… Buna göre PlayGalaxy Link özelliği, ilgili uygulamasının yayınlanmasıyla birlikte Eylül ayının başında geliyor.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Note 10 kameralarına ilk bakış

Samsung’un , Google Play’de kendi yayın akışı uygulaması mevcut. Ancak kendi üretimi bir uygulama değil. PlayGalaxy Link’i öne çıkaran detaylardan biri Samsung’un bizzat geliştirmiş olması. Öte yandan uygulamanın detayları hala belirsizliğini koruyor. En nihayetinde ise önümüzdeki haftalardan itibaren PlayGalaxy Link nedir sorusuna doyurucu yanıtlar gelmeye başlayacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

Cevap bırakın