Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiGalaxy Note Edge 2 tanıtılmayabilir

  Galaxy Note Edge 2 tanıtılmayabilir

  galaxy_note_edge_001

  Samsung’un Galaxy Note serisinin önümüzdeki aylarda tanıtımı gerçekleştirilecek en son modelleri arasında beklentilerin aksine Note Edge 2’nin olmayabileceği iddia edildi.

  Samsung’un Eylül ayında Almanya’da düzenlenecek IFA 2015 kapsamında tanıtmasına kesin gözüyle bakılan yeni Note serisi modellerinin Note 5 ve Note 4 Edge’in devamı niteliğindeki Note Edge 2 olması bekleniyor. Öte yandan bu beklentinin yanlış olabileceğine dair bir dizi soru işareti söz konusu…

  Galaxy Note 4, geçtiğimiz yıl beklenmedik bir varyasyonla, Note Edge ile birlikte tanıtılmıştı. Daha sonrası süreçte de Galaxy S6’nın yanında yakın yapıdaki bir model olan Galaxy S6 Edge geldi. Son söylentiler ise Note 5’in yanında Note Edge 2’nin tanıtılmayacağına işaret ediyor. Bunun göstergesi ise henüz Note Edge 2’ye dair en ufak bir ipucunun dahi söz konusu olmaması.

  Samsung’un tanıtımına bu kadar kısa süre kala, herhangi bir modelinde basına bilgi sızmaması alışılmış bir durum değil ve ürünün olmayabileceği yönünde yorumları artıran bir çıkarıma sebebiyet veriyor.

  11-samsung-galaxy-note-edge

  Note 5 modelinin 5,89 inçlik 4K ekran, Exynos 7422 yonga seti, 4100mAh pil gibi iddialı özelliklerle geleceği iddia ediliyor. Note 5, tüm Note serisi modeller arasında oldukça yüksek segmentli teknoloji yapı taşları ile donatılacağını düşündürüyor. Gelişmleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN