Galaxy Note 9’un kamerası yenilikçi özellikleri ile dikkat çekiyor

0

Yeni Samsung Galaxy Note 9, fotoğraf çekmekten hoşlananlar için en ideal seçeneklerden biri…

Samsung Galaxy Note 9, akıllı telefonunu büyük ekranda ve dokunmatik ekran kalemiyle kullanmak isteyenler için olduğu kadar fotoğraf çekmekten hoşlananlar için de ideal seçenekler arasında.

Cihaz, görsel zekâ ile zenginleştirilmiş kamera özellikleri ile geliyor. Çift Diyaframı ve Hata Tespiti’nin de dâhil olduğu yenilikler sunuyor. Kamerası, sahnelere göre ayarları optimize edebiliyor, böylelikle çok daha net ve iyi fotoğraflar vaat ediliyor.

Görsel Zekâ, fotoğraflamak üzere olduğunuz sahneyi olduğu gibi yakalamanız için etraftaki nesneleri, manzarayı ve zamanı analiz etmek için derin öğrenme teknolojisinden yararlanıyor. Bu özellik şu anda ‘yemek, ‘çiçekler’, ‘kapalı alan’ ve ‘manzaralar’ da dâhil olmak üzere 20 farklı sahneyi tanıyabiliyor ve sahnenin sınıflandırılmasına bağlı olarak renk tonunu otomatik olarak ayarlıyor.

Bu özellik, mümkün olan en iyi görüntüyü yakalamak için doygunluğu, beyaz dengesini, parlaklığı ve kontrastı düzeltiyor. Ağ bağlantısı gerektirmediği için fotoğraflarınızın her an her yerde daha iyi görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

En iyi fotoğraflar bile göz kırpma, bulanıklık, mercek üzerinde bir leke veya fazla ışık gibi nedenlerle kolayca bozulabiliyor. İşte burada, Galaxy Note9’un Hata Tespiti işlevi devreye giriyor. Fotoğraf çeker çekmez, bu özellik otomatik olarak hataları tarıyor ve hata bulursa sizi uyarıyor. Böylece daha akılda kalıcı anların yakalanmasına yardımcı oluyor.

  • Galaxy Note 9 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın