Galaxy Note 9 tasarımı için önemli detay!

0

Samsung Galaxy S9 serisinin ardından, yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 için çalışmalarını hızlandırdı. Şimdiyse tasarım tarafında önemli bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Hal böyle olunca Galaxy Note 9 tasarımı sızıntıların da odak noktası oluyor.

Galaxy Note 9 tasarımı aynı mı kalacak?

Samsung’un 9 Ağustos tarihinde resmiyete kavuşturmasını beklediğimiz yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 9, tüm tasarım detaylarıyla ortaya çıktı.

Onleaks ve 91Mobiles işbirliği ile sızdırılan bu görseller neticesinde, Galaxy Note 9 modelinin nasıl olacağını artık biliyoruz. Yeni modelin tasarımının, eski model ile neredeyse aynı olması da ilk dikkatimizi çeken nokta oluyor.

Galaxy Note 9 modelinin böyle olacağı, Galaxy S9‘da da Galaxy S8+ ile neredeyse aynı tasarımın kullanılmasından tahmin edilebiliyordu. Ancak tasarım her ne kadar başarılı olsa da kullanıcılar yeni bir telefonda yenilenmiş bir tasarım bekliyorlar.

Modelin en büyük tasarımsal değişikliği ise artık kameraların yanına değilde altına konumlandırılan parmak izi sensörü ile yapmış gibi görünüyor.

Pazara göre Exynos 9810 ve Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alacak olan modelde 6 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesi sunulacak.

Cevap bırakın