Galaxy Note 9 resmen uçuyor!

0

9 Ağustos’ta tanıtılacak olan Galaxy Note 9 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak cihazın yeni bir versiyonunun benchmark sonuçları sızdırıldı.

Galaxy Note 9 benchmark sonuçları belli oldu!

Bildiğiniz gibi Samsung iki farklı Note 9 modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Snapdragon 845 ve Exynos 9819 işlemcili modeller daha önce Geekbench üzerinden zaten sızdırılmıştı. Şimdiyse kilitsiz Note 9 tamamen sızdırılmış durumda. SM-N960F kod adıyla sızdırılan cihaz, müthiş bir performans ortaya koyuyor.

Kilitsiz Note 9 tekli çekirdek performans testinde 3716 puan almayı başarırken, çoklu çekirdek performansı 8984 ile neredeyse 9000‘lere dayanıyor. Bu sonuçların Samsung Galaxy S9+ ile hayli benzer olduğunu söylemekte fayda var. Note 8 ile ise arasında ciddi farklar bulunuyor; Galaxy Note 8 tekli çekirdek performansında 1962 puan, çoklu çekirdek performansında 6481 puan almıştı.

Cihazla ilgili göze çarpan diğer iki önemli detaysa 6 GM RAM ve Android Oreo 8.1 işletim sistemi oluyor. Telefon hakkında en net bilgilere ise önümüzdeki ay, 9 Ağustos’ta düzenlenecek etkinlikte erişebileceğiz. Bluetooth destekli S Pen ile dikkat çekecek Note 9 bakalım bizlere başka hangi özellikleri sunacak?

Cevap bırakın