Galaxy Note 9’a rekor kırdıran hafıza kartı!

0

Samsung Galaxy Note 9‘un lansmanında depolama konusunu özellikle vurgulamıştı. Zira, depolama alanı 512 GB’a kadar ulaşan akıllı telefonun hafızası, microSD kart ile 512 GB daha artırılarak 1 TB‘a ulaştırılabiliyor.

1 TB’lık depolama alanı bir akıllı telefon için oldukça gereksiz gibi görünüyor. Ancak, yine de bu depolama alanını elde etmek isteyen kullanıcıların uzun süredir beklediği 512 GB microSD kart Samsung tarafından tanıtıldı.

Evo Plus 512 GB ile Note 9,1 TB depolama sunabiliyor!

Samsung tarafından herhangi bir duyuru yapılmazken, Samsung EVO Plus 512 GB microSD kart, Samsung Almanya’nın internet mağazasında gözler önüne serildi. Fiyatı ve detayları açıklanan hafıza kartını satın almak şu anda mümkün değil, ancak satış başladığında haberdar olmak isteyenler e-mail adreslerini bırakabiliyor.

Evo Plus 512 GB

3 GB boyutundaki bir 4K videonun yaklaşık 38 saniyede aktarılabildiği EVO Plus serisi hafıza kartları 100 MB’a kadar okuma ve yazma hızına sahip. 512 GB’lık bu hafıza kartı ile yaklaşık 78 saat uzunluğunda Full HD video ve 150 bin fotoğrafı depolamak mümkün.

10 yıl garantisi bulunan hafıza kartının kutusunda bir SD adaptöre yer veriliyor. 289 Euro gibi bir fiyat etiketine sahip olan hafıza kartını, ilerleyen dönemde başta MediaMarkt olmak üzere ülkemizde bulmak mümkün olacak.

Cevap bırakın