Samsung Galaxy Note 8 tanıtım tarihi açıklandı

0

Samsung, Galaxy Note 8 için merakla beklenen lansman tarihini kamuoyuyla paylaştı. Android’li akıllı telefon ne zaman tanıtılacak? İşte yanıtı…

Samsung, her sene olduğu gibi bu yıl da Note serisini yeniliyor. Şirketin bir spekülasyon konusu olan sonraki Note modelinin lansman tarihi ise artık netlik kazandı.

‘Do bigger things’, “Daha büyük şeyler yap” sloganıyla duyurulan tarih, 23 Ağustos 2017 şeklinde. Etkinliğin adı önceki yıllarda olduğu gibi ‘Unpacked’ olarak açıklandı ve gerçekleşeceği yer de ABD’nin New York şehri. Öte yandan cihazın New York’la birlikte başka ülke şehirlerinde de aynı anda lanse edilmesi bekleniyor.

Samsung, Galaxy Note 8 modeliyle ‘büyük ekranlı akıllı telefon’ yani ‘phablet’ sınıfında büyük olasıllıkla -en üst seviye özellikler- sunacak. Daha önceki sızıntılar, Galaxy S8 serisinde olduğu gibi sonsuz ekranla gelecek bir cihaza işaret ediyor. 6.3 inçlik ekran boyutu ise tüm zamanların en büyük Note serisi modeline işaret ediyor.

Bazı ülkelerde Snapdragon, bazılarında Samsung tarafından geliştirilen işlemcilerin sunulması, 6 GB RAM, 3300 mAh pil kapasitesi, S-Pen, Anddroid 7.1 Nougat, 12 MP çift ana kamera özelliklerinin öne çıkması yönünde de birçok iddia söz konusu. Nihai tasarım ve donanım özellikleri ise önümüzdeki Ağustos ayında düzenlenecek lansmanda kesinlik kazanacak. Bizler de lansmanda öne çıkanları, cihazın tüm detaylarını ve sonrasında inceleme makalesini paylaşıyor olacağız. Takipte kalınız…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın