Galaxy Note 21 serisinin kaderi belli oldu!

0

Samsung’un normal şartlarda bu yıl piyasaya süreceği Galaxy Note 21 serisi defalarca kez gündeme geldi. Koreli üreticinin en iddialı amiral gemisi modellerinden olması beklenen Galaxy Note 21 ailesinin, çeşitli nedenlerden dolayı bu yıl iptal edildiği belirtildi.

Galaxy Note 21 serisi, eğer bu yıl piyasaya sürülseydi ikinci çeyrekte duyurulacaktı. Zira Samsung Ağustos ayında yeni bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte de yeni ürünlerini tanıtacak. Fakat Note serisinin yine bu etkinlikte tanıtılacağını da gösteren haberler ortaya çıkmaya başladı. Neyse ki artık resmi bir cevap Samsung tarafından geldi.

Galaxy Note 21 serisi bu yıl tanıtılmayacak

Samsung önümüzdeki ayın başında yeni akıllı telefonlarını duyuracak. Ancak Galaxy Note 21 serisi ne yazık ki bu etkinlikte karşımıza çıkmayacak. Şirket bunun yerine Galaxxy Z Fold 3 ve Flip 3 gibi amiral gemisi modellerini tanıtacak.

Kısa süre önce Samsung Electronics ve Mobil İletişimi Başkanı, Galaxy Note 21 serisinin bu yıl piyasaya sürülmeyeceğini resmi olarak açıkladı. Ancak şirket yöneticisi ”Note” serisinin kaderi hakkında konuşmadı. Yani gelecek yıllarda Note serisi olacak mı, yoksa bunun yerine S-Pen destekli daha fazla mı cihaz gelecek net bir bilgi bulunmuyor. Tabii şirketin katlanabilir akıllı telefonlara yönelmesi de ayrıca dikkat çekti. Zira bu yıl Note serisi yerine iki katlanabilir telefonun tanıtılacak olması kafalarda epey soru işaretleri oluşturdu.

 

Cevap bırakın