Samsung Galaxy Note 20’nin kılıfı ortaya çıktı

0

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi olacak olan Galaxy Note 20 serisi için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Yeni telefonlar için gelen sızıntılara, telefonun tasarımı hakkında da fikirler veren kılıf sızıntıları da eklendi.

Galaxy Note 20 serisi için yeni haberler

Samsung’un 5 Ağustos’ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliği ile karşımıza çıkacak olan modeller hakkında son detaylar ortaya çıktı. Teknik özelliklerin bir süredir belli olmasının ardından bu sefer de tasarım hakkında bilgiler veren kılıflar ortaya çıktı.

Tasarım tarafındaki sızıntılara bakacak olursak, Samsung Galaxy Note 20 kılıflarından daha önce ortaya çıkan render görüntüleri bizleri tasarım konusunda bazı bilgilendirmişti. Render görüntüleri ve ortaya çıkan bu özelliklere genel bir bakış ile Galaxy Note 20 serisi punch hole olarak adlandırılan delikli çentik yapısına sahip olacağı bekleniyor. Tasarım tarafında arka tarafta ise bu görüntüler sızdırılmıştı.

Özellikler ve tasarım tarafındaki sızıntılar yavaş yavaş son haline bürünürken, Samsung’un en yeni akıllı telefonu için 5 Ağustos’u beklemeye devam edeceğiz.

Cevap bırakın