Galaxy Note 20 Ultra sızdırıldı!

0

Samsung, kullanıcılarının karşına yakın zamanda yeni bir amiral gemisi ile çıkmayı planlıyor. Samsung Galaxy Note 10 serisinin devamı olacak Galaxy Note 20 serisi için haberler gelmeye başladı.

Galaxy Note 20 serisi hakkında haberler var!

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi olacak olan Galaxy Note 20 serisi için haberler var. Yeni seri için daha önce birçok sızıntı gelse de yeni gelen sızıntıda hem görseller hem de net bilgiler bulunuyor. Daha önce Twitter’dan paylaştığı ve sonuçları gerçek olan sızıntılar ile güven kazanan Ise UNIVERSE, bu sefer de heyecanlı bir tweet attı!

Atılan Tweet’te Galaxy Note 20 Ultra’yı görebilmek mümkün. Etkileyici bir ekran ile geleceği kesin olan telefonun, bazı özellikleri için de tahminlerde bulunulmuş. Atılan tweet’e göre Galaxy Note 20 Ultra serisi Snapdragon 865 Plus’tan güç alacak. Galaxy Note 20’de büyük bir ekran ile karşılaşacağız ve bu ekran 120 Hz yenileme hızına sahip olacak.

Telefonun, S-Pen deneyimi ve ekran konusunda da farklı hassaslıkları ile karşımıza çıkması bekleniyor. Galaxy Note 20 serisi için uzun bir süre beklememize gerek kalmasa bile heyecanlanmamak elde değil.

Cevap bırakın