Galaxy Note 20 serisi tanıtım tarihi belli oldu

0

Samsung geçtiğimiz aylarda amiral gemisi serisi Galaxy S20 serisini kullanıcıların karşısına çıkartmış ve oldukça fazla beğeni toplamıştı. Şimdi ise tanıtım sırası yeni amiral gemisi serisine geldi ve Galaxy Note 20 serisi tanıtım tarihi ortaya çıkartıldı!

Galaxy Note 20 serisi tanıtım tarihi ortaya çıktı!

XDA Developers tarafından gelen bilgiye göre Samsung’un en yeni amiral gemisi serisi ile karşılaşmamıza uzun bir süre kalmadı. Samsung’un S-Pen’e sahip en güçlü telefonu 5 Ağustos Cuma günü karşımıza çıkacak.

Tanıtım tarihi ortaya çıkan seri hakkında bu zamana kadar farklı sızıntılar da gelmişti. Galaxy Note 20 serisi ülkemizde Exynos 992 işlemcisinden güç alacak ve bu güçlü işlemciye RAM tarafında 16 GB RAM eşlik edecek.

Telefonun ekranı 120 Hz yenileme hızına sahip olacak. Büyüklüğü belli olmayan ekranın, S-Pen desteği ile oldukça etlileyici olması bekleniyor.

Galaxy Note 20 serisinden Galaxy Note 20 Plus’ın ana kamerasının f/1,8 değerinde ve 108 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. Telefoto ve Ultra geniş kamerası 12 Megapiksel olan modelde, lazer otomatik odaklanma özelliği de olacak. Bu lazer odaklama özelliği ile Samsung telefonlarda görülen odaklama sorunu da tarihe karışacak.

Cevap bırakın