Galaxy Note 20 serisinin olası fiyatı ile ilgili çarpıcı iddia!

0

Analistlere göre olası bir ‘daha düşük fiyat etiketi’, Samsung’un COVID-19 nedeniyle beklenen sınırlı talebin üstesinden gelmesine yardımcı olabilir…

Samsung, 5 Ağustos’ta Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 20 serisini tanıtacak. Bu noktadaki yeni bir rapor ise şirketin Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20+ modellerini önceki modellerden daha düşük fiyata sunabileceği iddiasını taşıyor.

Rapor detaylıca incelendiğinde Galaxy Note 10 ile karşılaştırıldığında, yeni Galaxy Note 20 serisi akıllı telefonların Güney Kore’de yaklaşık 42 dolar daha düşük fiyata satışa sunulacağı kaydediliyor. Bu iddia, analistlerin bekledikleri ile çelişiyor gibi görünüyor.

Analistlere göre olası bir ‘daha düşük fiyat etiketi’, Samsung’un COVID-19 nedeniyle beklenen sınırlı talebin üstesinden gelmesine yardımcı olabilir. Ancak şirketin bu fiyat kararını sadece Güney Kore pazarında mı uygulayacağı yoksa dünya genelinde aynı stratejiyi mi izleyeceği hakkında henüz bir doğrulama yok.

Yeni modeller yolda…

Galaxy Note 20 ile birlikte Samsung, 5 Ağustos’ta Galaxy Z Flip 5G ve Tab S7’yi de tanıtacak. Son raporlara göre, Galaxy Fold’un ardından gelecek olan model de Eylül ayında daha sonra tanıtılacak. Ayrıca Galaxy Note 20 serisi, lansman tarihinde ön siparişe sunulacak.

Son olarak şirket, fiziksel düğmeleri cihazın solundan sağ tarafına taşıyor. Sol taraftayken kullanıcılar garip ve rahatsız hissettiklerini sıklıkla belirtiyordu.

Bu bilgiler Samsung tarafından henüz resmi olarak onaylamadığı için biraz tereddütlü bakmakta fayda olduğunu ekleyelim.
Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın