Galaxy Note20 serisi ile gelecek farklı özellikler

0

Samsung, geçtiğimiz günlerde en yeni amiral gemisi serisi Galaxy Note20 serisini tanıttı. Android telefonların bayrak taşıyıcısı olarak görülen Galaxy Note20 serisi birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Biz de beğenilen bu seri için bilinmeyen bazı özellikleri sizler için sıraladık!

Galaxy Note20 serisi için bilinmeyen özellikler!
5 Ağustos’ta Unpacked etkinliğinde tanıtılan yeni Galaxy Note20 serisi içerisinde farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. Yazılımsal olarak kullanıcılara sunulan bu özellikler, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor desek yanlış olmaz.

Tek çekim özelliği

Galaxy Note20 ve Note20 Ultra’nın kamerası, Tek Çekim modu ile beraber geliyor. Yapay zeka destekli özellik artık 5 ile 15 saniyelik çekim esnasında, eşzamanlı olarak 14 tür fotoğraf ve videoyu çekmenize olanak tanıyor. Özelliği telefonun içerisinde kullanmak için, Kamera uygulamasını açıp, menü seçeneklerinden Tek Çekim moduna dokunmak yeterli.

 Gelişmiş Portre

Tek Çekim özelliğine, Renk Toplama Portresi eklendi ve sizin veya nesnenin öne çıkmasını sağlamak için bir arka plan rengi seçerek stüdyo benzeri portreler çekmenize olanak tanıyor. Artık daha farklı fotoğraflar çekebilmek çok kolay bir hale geldi.

Kolay Wi-Fi paylaşımı

Galaxy Note20 serisi ile beraber, rehberinizde kayıtlı bulunan kişilerlerden Wi-Fi şifresi alabilmek mümkün hale gelecek. Bu işlem, kullanıcıların Wi-Fi şifresi karmaşıklığından kurtulmasını sağlayacak. Şifreyi paylaşmak için basit bir arayüze onay vermeniz yeterli.

Cevap bırakın