Galaxy Note 20 ile ilgili sızıntılara bir yenisi eklendi

0

Samsung’un Note 20 ve Note 20 Plus modelini önümüzdeki aylarda tanıtması bekleniyor. Tabii ki bu bekleyiş devam ederken, telefonlar hakkında sık sık sızıntı bilgiler de teknoloji basınında kendine yer buluyor. Son olarak ise ortaya bir görsel çıktı. Samsung Galaxy Note 20 olduğu iddia edilen telefon, modelin tasarımı hakkında bazı ipuçlarını da barındırıyor.

Galaxy Note 20 olduğu iddia edilen telefon!

Twitter’da yaptığı isabetli sızıntılarıyla adından söz ettiren Ice Universe, bu kez bir görsel paylaşımı yaptı. İddiaya göre bu telefon, Galaxy Note 20. O gözle baktığımızda telefonun tasarımında önemli değişiklikler olmayacağını söyleyebiliriz. Yani, önde yine bizi ortada konumlanmış bir kamera deliği ve arkada yukarıdan aşağı doğru sıralanmış bir üçlü kurulum karşılıyor.

Fotoğraftaki telefonda Galaxy Note 10!’dan daha az arka sensör olduğunu görüyoruz. Ancak, tabii bu kısım değişecektir. Beklentiler telefonda dörtlü bir kamera kurulumunun olacağı yönünde.

Ice Universe ayrıca Note 20 Plus hakkında da bazı iddialarda bulundu ve modelin, 108 Megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera ile geleceğini söyledi. Ayrıca eklenen yeni sensörün odaklamaya yardımcı olacağını ve odaklanma konusundaki bazı eksiklikleri tamamlayacağını belirtti.

Cevap bırakın