Galaxy Note 20 dijitalde tanıtılacak

0

Hayatımızda yeni bir dönem başladı. Bu dönem kapsamında dijital etkinlikleri sıklıkla görmeye başladık. Fiziksel etkinlik yapamayan markalar yönünü dijital etkinliklere çevirdi. Önümüzdeki dönemde düzenlenecek bazı dijital etkinlikler hakkında da sızıntılar ortaya çıktı. Bunlardan biri de Galaxy Note 20 ailesine ait.

Galaxy Note 20 dijitalde ‘merhaba’ diyecek

Güney Kore’de ortaya çıkan bir rapor, Galaxy Note 20 ailesinin tanıtımıyla ilgili bazı bilgileri gün yüzüne çıkardı. Buna göre, Note 20 modelleri dijital bir etkinlikte tanıtılacak. Şimdilik etkinliğin tarihi belli olmadı ama beklentiler, ağustos ayında düzenleneceği yönünde. Tabii önümüzdeki birkaç hafta içinde Samsung’un resmi tarihle ilgili bazı açıklamalar yapması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıla baktığımızda, etkinliğin 7 Ağustos günü New York’ta düzenlendiğini görüyoruz. Bu yılki yeni Unpacked etkinliği de benzer bir dönemde gerçekleştirilebilir.

Galaxy Note 20 serisi modellerinin da Galaxy S20 ailesi ile benzerlik göstermesi bekleniyor. Bununla birlikte son sızıntılara göre Note 20 Plus modelinde Qualcomm’un 3D Sonic Max parmak izi sensörü kullanılacak ve telefon 120 Hz yenileme hızına sahip bir LTPO ekran paneli ile gelecek.

Son olarak, Note 20 etkinliğinde Samsung ailesinin yeni katlanabilir telefonu Fold 2’nin de tanıtılacağını belirtelim.

Cevap bırakın