Galaxy Note 20 batarya kapasitesi ortaya çıktı

0

Samsung’un Note ailesinin en yeni üyelerini henüz karşımıza çıkarmadı. Tahminen ağustos ayında düzenlenecek bir Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan modellerle ilgili sızıntılar ise gelmeye devam ediyor. Şimdi de Galaxy Note 20 batarya kapasitesi ile ilgili bir sızıntı ortaya çıktı. Bu arada Unpacked etkinliğinde Note 20 ve Note 20 Plus modellerine Galaxy Fold 2 de eşlik edecek.

Galaxy Note 20 batarya kapasitesi sızdırıldı

Ağustos ayındaki yeni Unpacked etkinliği her geçen gün yaklaşıyor. Bu da daha fazla sızıntının karşımıza çıkması anlamına geliyor. Daha önce Galaxy Note Plus modelinde 4.500 mAh’lik, Galaxy Note 20 modelinde ise 4.000 mAh’lik batarya kullanılacağını iddia edilmişti. Ancak, telefonun ortaya çıkan 3C sertifikası batarya kapasitesine dair daha net bir bilgi bizlere vermiş oldu.

Galaxy Note 20 batarya

SamMobile tarafından verilen bilgiye göre, Galaxy Note 20 EB-BN980ABY model numarası ile 3C sertifikası aldı. Bu sertifikada telefonun 4.300 mAh’lik bir bataryaya sahip olduğu bilgisi yer alıyor. 3C sertifikasının alınmasının Çin’de tüketici güvenirliğini korumak adına zorunlu olduğunu da belirtelim.

Note 20’nin diğer sızdırılan detaylarına bakacak olursak, 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran ile geleceğini söyleyebiliriz. Telefon satış sunulduğu pazara göre Exynos 992 ya da Snapdragon 865’ten güç alacak.

Cevap bırakın