Galaxy Note 20 ailesi yine sızıntılarla gündemde

0

Galaxy Note ailesinin en yeni üyeleri için meraklı bekleyiş sürüyor. Bu sürerken, modellerle ilgili sızıntılar da ağırlıklı olarak Twitter’da karşımıza çıkıyor. Son olarak, Display Supply Chain Consultants’ın Kurucusu ve CEO’su Ross Young, Note 20 ailesinin ekran özellikleriyle ilgili yeni sızıntıları takipçileriyle paylaştı. Ayrıca, Galaxy Note 20 Ultra’dan da haber var.

Galaxy Note 20 ailesinin ekran özellikleri nasıl olacak?

Samsung, Note 20 ailesini iki model olarak karşımıza çıkarmayı planlıyor. Tabii ki bu, Ross Young’ın iddiası. Ailenin en güçlü üyesi Note 20 Plus olacak. Bu modelde 6.87 inçlik bir ekran kullanılacağı ve bu ekranın, 3096 x 1444 piksel çözünürlük sunacağı söyleniyor. Ayrıca ekranın yoğunluğu da 497 ppi seviyesinde olacak. 19.3:9 oranında gelecek olan ekran LTPO teknolojisiyle gelecek ve 120 Hz yenileme hızı sunacak. Bu arada LTPO teknolojisi, telefonların pil ömrünü yüzde 15 ila yüzde 20 oranında uzatmış olacak.

Galaxy Note 20 ise 6.42 inçlik bir ekran ile gelecek ve 2345 x 1084 piksel çözünürlük sunacak. Ayrıca bu modelde de 120 Hz yenileme hızı göreceğiz. Galaxy Note 20’nin ekran yoğunluk değeri ise 404 ppi olacak.

Young’ın bu tweetinden sonra isabetli sızıntılarıyla adından söz ettiren Ice Universe de bu bilgileri doğruladı. Bu da yeni iddiaların güvenilirliğini bir kat daha artırdı diyebiliriz. Yine de modeller hakkındaki en net bilgileri Samsung cephesinden gelecek açıklamalarla almış olacağız.

Cevap bırakın