Galaxy Note 10 tasarımı ile ilgili yeni bilgiler

0

Ağustos ayında Samsung ailesine katılmaya hazırlanan Galaxy Note 10 modelinin tasarımı ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte detaylar…

Güvenilir sızıntı kaynaklarından biri olan Evan Blass, geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Note 10 modelinin Ağustos’un 3. haftasında tanıtılacağını iddia etmişti. Çok şaşırtıcı bir iddia olmadığını belirtmek gerek, Samsung genellikle her yıl Ağustos ayının ilk haftasından sonra Note serisinin en yeni modelini lanse ediyor.

Öte yandan Evan Blass, şimdi de Galaxy Note 10 modeline ait olduğu öne sürülen bir ekran koruyucu film ile karşımıza çıktı. Kaynak tarafından paylaşılan görsele göre Galaxy Note 10, son derece ince bir çerçeveye sahip. Bunun yanında ekran koruyucu görselinde ön kamera için herhangi bir boşluk olmaması da dikkatlerden kaçmadı. Bunun nedeninin ekran deliği ile ilgili net bilgilerin elde edilememesinden kaynaklandığı düşünülüyor. Verizon’a ait pazarlama takvimi ışığında ABD pazarı için Ağustos ayında kullanıcılara sunulması beklenen model, her geçen gün gelen ipuçları ile şekillenmeyi sürdürüyor.

Üç farklı versiyon ile gelecek…

Yine tahminlere göre Samsung Galaxy Note 10, üç farklı versiyon şeklinde kullanıcılara sunulacak. Bu versiyonlar; Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10e şeklinde olacak.

Note 10, 45W hızlı şarj teknolojisi ile gelebilir. Ayrıca yüksek bir pil gücüne de sahip olacağı tahmin edilen teknik ayrıntılar arasında.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın