Galaxy Note 10 dört farklı modelden oluşabilir!

0

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan yeni söylentiler, Ağustos ayında iki farklı Galaxy Note 10 modelinin tanıtılacağını belirtmişti. Galaxy Note 10 ile birlikte Galaxy Note 10e olarak adlandırılması beklenen diğer model, Note serisinin daha uygun fiyatlı bir üyesi olacaktır. Bununla birlikte geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan yeni iddialara göre, Galaxy Note 10 serisi dört farklı modelden oluşabilir.

Galaxy Note 10 serisi dört farklı modelden oluşabilir!

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan ve satışa sunulan Galaxy S10 serisi, bazı ülkelerde 5G versiyonlarla da satışa sunulmuştu. Görünüşe göre Samsung, Ağustos ayında tanıtılması beklenilen Note 10 serisi için de benzer bir politika izleyecek.

Galaxy Note 10 ile yeni bir dönem başlıyor! / Galaxy Note 10 serisi

Söz konusu iddialara göre Galaxy Note 10 ve Note 10e modelleri ile birlikte, bu modellerin 5G desteğine sahip versiyonları da satışa sunulacak. 5G teknolojisini destekleyen modeller, henüz yaygın kullanım alanı olmadığı için belirli bölgelerde satışa sunuluyor. Note 10 serisine ait 5G modellerinin de bu şekilde belirli bölgelerde satılacağı düşünülüyor.

Galaxy Note 10 modeliyle ilgili bilinen detaylar şu an için oldukça kısıtlı. Ancak cihazın tamamen tuşsuz bir tasarıma sahip olacağı yönünde bazı söylentiler bulunuyor. Güç tuşu, ses kontrol tuşları ve Bixby tuşu yerini dokunmatik arayüze bırakabilir.

Cevap bırakın