Galaxy Note 10 Render görüntüleri ile karşınızda!

0

Samsung‘un hızla yaklaşan yeni Galaxy Note ailesi, kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen ve beklenen bir seri. Önceki Note modellerinin aksine Note 10 tam dört farklı üyeden oluşan bir aile şeklinde satışa sunulacak. Yaklaşan Galaxy Note 10 Render görüntüleri ile ortaya çıktı!

Galaxy Note 10 Render görüntüleri ortaya çıktı!

Son raporlara göre Samsung’un yeni Note modeli, tasarım açısından radikal değişiklikler sunmayacak.Örneğin katlanabilen ekran ve ekran altında kamera gibi yeniliklerin bulunması beklenmiyor. Ancak genel hat düzeninde çok önemli değişikliklerin bulunacağı söylentiler arasında bulunuyor. Note 10 tasarım konusunda oldukça şık bir görünüş sunabilir.

galaxy note 10 render

Yayınlanan Render görüntüsü, yılın başından beri ortaya çıkan tüm Note 10 söylentileri dikkate alınarak yapılmış. Çok ince alt ve üst çerçevelerin yer aldığı ekranda, ön kamera da ekran içinde delikli bir yapıda bulunuyor. Bununla birlikte alt tarafta da hoparlör ızgarası, Type-C yuvası ve Note serisine ait kalem bulunuyor.

Galaxy Note 10 özellikleri nasıl olacak?

Son paylaşılan raporlara göre Note 10’un piyasaya sürüleceği bölgeye göre 7nm Snapdragon 855 veya 8 nm Exynos 9820 işlemcisiyle birlikte satışa sunulması ön görülüyor. Bunun haricinde ise, dörtlü kamera kurulumuna sahip olması beklenen Note 10’un ayrıca ekrandan parmak izi okuması bekleniyor.

Tüm bunların dışında yeni Note ailesini, Galaxy S10 serisinden ayıran önemli özellikler de bulunacaktır.

 

 

Cevap bırakın