Galaxy Note 10 Plus ve iPhone XR 2019 aynı karede!

0

Akıllı telefon dünyasının vazgeçilmezlerinden biri de hiç kuşkusuz sızıntılar. Teknoloji devleri akıllı telefonları üzerinde yoğun çalışmalar yaparken, kendilerini bir şekilde ele verebiliyor. Henüz lansmanı yapılmayan telefonlar son kullanıcının karşısına fotoğraflarıyla seriliyor. Son olarak, Galaxy Note 10 Plus fotoğrafları ortaya çıktı. Ancak bu durumu daha ilginç hale getiren aynı karede Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone XR 2019’un da olması. Note 10 Plus modelini çeken iPhone XR 2019 da bazı ipuçlarını bize vermiş oldu. Galaxy Note 10 Plus ve iPhone XR 2019 aynı karede görüntülendi.


Galaxy Note 10 Plus ve iPhone XR 2019 bir arada

Bildiğiniz gibi Samsung, 7 Ağustos günü Note 10 ailesinin modellerini görücüye çıkaracak. Apple da eylülde yeni modellerini bizlere sergileyecek. Peki, iki ezeli rakibin bu yıl tanıtılacak modelini aynı karede görmeye ne dersiniz? İsabetli sızıntılarıyla bilinen Ice Universe böyle bir fotoğrafla karşımıza çıktı.

Sızıntı içinde sızıntı diyebileceğimiz fotoğrafta ana kahraman Galaxy Note 10 Plus modeli. Ancak ekranı kapalı olan Note 10 Plus’ın ekranından henüz tanıtılmamış bir Apple modeli de bize bakıyor. Tahminler bu modelin iPhone XR 2019 olduğu yönünde. Kare kamera kurulumu dikkat çeken telefonda LED flaş ve iki kamera görülüyor. Bu da XR 2019 tahminlerini kuvvetlendiriyor.

Bu arada görüntülerde Note 10 Plus modelinin 6.8 inçlik AMOLED ekrana sahip olduğunu, gücünü Exynos 9825’ten aldığını ve 4.300 mAh’lik bataryadan beslendiğini söyleyelim. Arkada 12 MP, 16 Mp ve 12 MP olmak üzere üçlü kamera kurulumu bulunacak olan telefonun bu kameralarına üç boyutlu nesnelerin tespiti için ToF sensörü de eklenebilir.

Cevap bırakın