Galaxy Note 10 Plus ailesi genişleyecek!

0

Samsung, Note ailesinin en yeni üyelerini geçen yıl karşımıza çıkarmıştı. Aradan geçen ayların ardından Galaxy Note 10 Plus ailesi için yeni bir haber gündeme geldi. TENAA’dan onay alan Note 10 Plus’a yeni bir depolama alanı seçeneği ekleniyor.

Galaxy Note 10 Plus ailesi için yeni üye

Galaxy Note 10 Plus ailesinde 5G ve 4G olmak üzere iki farklı versiyon bulunuyor. TENAA’da ortaya çıkan başvuru, 5G destekli versiyona yeni depolama alanı seçeneğinin ekleneceğini gösteriyor.

Samsung’un TENAA’ya yaptığı 1 TB’lik model başvurusu onaydan geçti. Buna göre, Galaxy Note 10 Plus 5G modeline 1 TB’lik versiyon eklenecek.

Modelin 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı depolama alanı alternatifi bulunuyordu. 1 TB’lik versiyon ile bu sayı dörde çıkarılacak. RAM tarafında ise 6 GB ve 8 GB olmak üzere iki seçenek mevcut. Burada RAM alternatiflerine de 12 GB’lik seçeneğin eklenmesi ihtimali söz konusu. Ancak, şimdilik bununla ilgili net bir bilgi yok.

Şimdilik TENAA‘daki tablo yalnızca 2 seçeneği gösteriyor.

1 TB depolama alanına sahip Galaxy Note 10 Plus 5G modelinin hangi pazarlarda satışa çıkacağı ve fiyatının ne olacağı da henüz belli değil. Tabii bu modelin ailenin en tepesinde konumlanacağını unutmamak gerekiyor.

Cevap bırakın