Galaxy Note 10 kılıfı ile tekrar ortaya çıktı!

0

Samsung’un yeni Galaxy Note modellerinin tanıtımını yapmasına oldukça kısa bir süre kaldı. Modellerin tanıtımına oldukça az bir süre kalmışken Galaxy Note 10 kılıfı ile tekrar ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Note 10 kılıfı ile tekrar ortaya çıktı!

Samsung’un önümüzdeki günlerde toplam dört farklı modelden oluşan Galaxy Note 10 ailesini tanıtması bekleniyor. Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olarak adlandırılacak olan ana modeller, beraberinde 5G desteğine sahip Note 10 5G ve Note 10 Pro 5G modelleri ile tanıtılacak.

Galaxy Note 10 kılıfı

Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan kılıf tasarımları, yeni modellere en net haliyle göz atmamızı sağlıyor. Modelin alt çerçevesine baktığımızda bir adet Type-C portu, bir adet hoparlör ızgarası ve S-Pen yuvası görüyoruz. Bununla birlikte kulaklık girişi diyemeyeceğimiz küçüklükteki deliğin de, mikrofon deliği olduğunu söyleyebiliriz. Görünüşe göre Galaxy Note 10 kulaklık girişine sahip olmayabilir.

Bununla birlikte arka kasada da üçlü kamera kurulumunu görmekteyiz. Kamera kurulumunun yanında ise flaş bulunmakta. Üst çerçevede iki delik bulunuyor. Bunlardan birisinin mikrofon olduğunu düşündüğümüz de, diğerinin ne olduğu da merak ediliyor.

Cevap bırakın