Samsung Galaxy Fold, Galaxy Note 10 kamerasının özelliklerini aldı

0

Samsung Galaxy Note 10 kamera özellikleri denince akla gelen yüksek kaliteli sonuçlar ve verimli fotoğraflar, bundan böyle Samsung Galaxy Fold kullanıcıları için de geçerli olacak. Katlanabilir tasarımı ile dikkat çeken Galaxy Fold, bugün aldığı güncelleme eşliğinde nasıl yenilendi?

Galaxy Note 10 kamera

Samsung Galaxy Note 10 kamera özellikleri nasıl?

Galaxy Fold modelinin kamera deneyimi, Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 ile aynı seviyeye ulaştırıldı. Dayanıklılık konusunda verdiği sözü tutan Samsung, şimdi de fotoğraf ve video çeken kullanıcıları daha çok mutlu etmek adına çalışmalarına devam ediyor.

Samsung Galaxy Fold

F900FXXU1ASJ4 etiketi vasıtasıyla dağıtılmaya başlanan güncelleme, ilk olarak Fransa’da ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ortaya çıktı. Yeni yazılım, Galaxy Fold ürününe toplam 5 ana değişiklik sağlıyor. Bu değişikliklerin arasında bulunan özellikler şu şekilde:

— Özçekim için Gece modu getirildi.
— Video çekimi sırasında arka planı bulanıklaştıran ve odaklanılması gereken nesnelere odaklanmayı sağlayan Live Focus modu eklendi.
— Telefonun kamerasıyla kaydettiğiniz nesnelerin üzerine çizim yapmanıza olanak sağlayan AR Doodle özelliği eklendi.
— Hareketli aralık çekim özelliği Hyperlapse, Super steady ile donatıldı ve görüntülerin sabitlenmesi kolaylaştırıldı.
— Birden fazla videoyu bir araya getirme ve videolara altyazı ekleme olanağı sağlayan yeni bir video düzenleyici yazılımı getirildi.

Galaxy Note 10 kamera özellikleri

 

Buna ek olarak Galaxy Fold, özçekim fotoğrafları adına Hyperlapse modunu, telefoto kamerası için Gece modunu ve odaklama modu olan Glitz Live özelliğini aldı mı bilinmiyor. Galaxy S10 kullanıcıları, bu özelliklere erişmişti. Galaxy Fold sahiplerinin de bunlara eriştiği varsayılıyor. İlgili konu önümüzdeki günlerde netleşecek.

Galaxy Fold cihazının ön tarafında 10 Megapiksel (f/2.2) çözünürlüğünde bir özçekim kamerası bulunuyor. Kullanıcılar tarafından açılan özçekim kamerası, kullanım sırasında 8 Megapiksel RGB derinliği (f/1.9) özelliğine erişiyor.

Samsung Galaxy Fold

Ürünün arka tarafına bakıldığında 3 adet kamera olduğu anlaşılıyor. 1 adet geniş açılı ve 12 Megapiksel (f/1.5 – f/2.4) özellikli kameraya ev sahipliği yapan telefon, yine 12 Megapiksel (f/2.4) özellikli bir telefoto kamerayı da bünyesinde bulunduruyor. Son olarak 16 Megapiksel ve ultra geniş açılı (f/2.2) bir kamera daha kullanıcılara hizmet veriyor.

 

Cevap bırakın