Galaxy Note 10 ekranı resmen büyüleyecek!

0

Samsung’un phablet modeli Note serisi için şimdiden dedikodular ortaya çıkmaya başladı. Sızan son bilgilere göre şirketin yeni telefonu Galaxy Note 10 ekranı hem boyutları hem de çözünürlük değeri ile parmak ısırtacak!

Galaxy Note 10 ekranı nasıl olacak?

Bildiğiniz üzere Samsung geçtiğimiz yıllarda Galaxy S ve Note serisi olmak üzere toplamda 3 farklı amiral gemisi ile karşımıza çıkıyordu. Bu geleneği bozacak olan Samsung, 2019 yılında toplamda 5 farklı amiral gemisi modeliyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Samsung’un 2019 yılı içerisinde piyasaya süreceği amiral gemisi modelinden biri ise bildiğiniz üzere Galaxy Note 10. Daha önceden aktarılan raporlarda da büyük ekranıyla ön plana çıkacağı belirtilen Samsung Galaxy Note 10′un ekran boyutu hakkında çok önemli bir iddia ortaya atıldı.

Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Ice Universe tarafından paylaşılan bilgilere göre, Galaxy Note 10‘un 4K çözünürlüklü 6.7 inç boyutundaki devasa bir ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtildi.

Aktarılan bu bilgiler doğrultusunda Galaxy Note 10‘un 6.4 inç Galaxy Note 9 ve 6.5 inç iPhone XS Max’e göre bir tık daha büyük olacağını görüyoruz.

Raporlardan da görebileceğiniz üzere Samsung, Galaxy S10 ile beraber ekran boyutunu büyütecek. Bu büyüme Galay Note 10 ekran boyutu yansıyacak. Kısacası, Note 10′un 6.7 inçlik devasa bir ekran ile geliyor olması bizleri pek şaşırtmadı.

Cevap bırakın