Galaxy M32 4G Performans testlerinde ortaya çıktı

0

Samsung’un önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği Galaxy M32 4G modeli, tanıtıma kısa bir süre kala Geekbench performans testlerinde ortaya çıktı.

Samsung, çok yakında karşımıza düşük bütçeli yeni bir modeliyle daha çıkacak. Pek çok kez  sertifika sitelerinde görülen Galaxy M32 4G, önümüzdeki günlerde tanıtılacak. Tanıtım tarihine doğru yaklaşırken bu telefon şimdi de Geekbench performans testlerinde ortaya çıktı.

Geekbench testi Galaxy M32 4G‘nin SM-M325FV kod adıyla geleceğini gösteriyor. Ayrıca cihazın işlemci, bellek ve diğer özellikleri hakkında da bir takım bilgi sunuyor.

Galaxy M32 4G’nin özellikleri belli oldu

Daha önce çeşitli sertifika sitelerinde ortaya çıkan Galaxy M32 4G, son aşamaya doğru yaklaşırken şimdi de Geekbench’te sızdı. Geekbench’in verilerine göre bu telefon, MediaTek’in Helio G80 yonga setinden güç alacak. Ek olarak cihaz 6 GB RAM ile desteklenecek ve kutudan da Android 11 işletim sistemiyle çıkacak.

Orta seviye bir işlemciyle donatılan  M32 4G‘nin, tekli ve çoklu çekirdek testleri de belli oldu. Bu bağlamda cihaz; tekli çekirdek testinde 361, çoklu çekirdek testinde ise 1.254 puan aldı.

Galaxy M32 4G
Galaxy M32 4G Geekbench verileri

Geekbench listesi bu telefonun ne yazık ki pil özelliği hakkında bilgi vermiyor. Ancak DEKRA sitesi, geçtiğimiz hafta M32 4G’nin pil kapasitesini onayladı. Buna göre Samsung yeni orta sınıf telefonunda 6.000 mAh’lik büyük bir pile yer verecek. Bu da cihazın bir günü rahatça çıkarabileceğini ortaya koyuyor.

Ekran tarafında ise M32 4G; 6.4 inç boyuta sahip FHD+ çözünürlüklü bir ekranla gelecek. AMOLED panel ile desteklenen bu ekran, yine günümüz modası su damlası çentik tasarımını benimseyecek.

 

Cevap bırakın