Galaxy M31s tanıtım tarihi açıklandı

0

Samsung, her bütçeye ve segmente uygun telefonlar üretmeye devam ediyor. Galaxy M serisi ile kullanıcıların kalbini çalan marka, serinin yeni telefonu Galaxy M31s’i karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Peki tanıtım tarihi de belli olan Galaxy M31s özellikleri neler, kullanıcıları neler bekliyor gelin yakından bakalım.

Galaxy M31s özellikleri kullanıcılara neler sunacak?

Samsung’un uygun fiyatlı telefonları arasında yer alacak model özellikleri ile dikkat çekiyor. Galaxy M31 tanıtım tarihi 30 Temmuz olarak belirlendi ve bu süreye az bir vakit kala bazı özellikler de belli oldu. Giriş – orta seviye olarak konumlandırılan telefon, Exynos 9611 işlemcisini kullacak. Telefona güç verecek olan batarya ise 6000 mAh büyüklüğünde olacak. Bu batarya büyüklüğü kullanıcıları oldukça mutlu edecek.

Galaxy M31s’in ekran deliği, ortada yer alacak ve Infinity-O tasarımı ile karşımıza çıkacak. Bu Galaxy M serisi için bir ilk olacak zira Full HD+ çözünürlük sunan ekranın SAMOLED teknolojisini kullanacağı konuşuluyor. Son detaylar ise kamera tarafından. 64 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera telefon ile karşımıza çıkacak. Toplamda dört arka kameranın Galaxy M31’de yer alması bekleniyor.

Cevap bırakın