Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiGalaxy Grand On’un özellikleri belli oldu

  Galaxy Grand On’un özellikleri belli oldu

  Samsung-Galaxy-Grand

  Samsung’un gelecek aylarda tanıtılacak akıllı telefon modeli Galaxy Grand On’a dair çok sayıda teknik bilgi açığa çıktı. Cihaz duyurulmadan gelen bilgiler, Çin’deki sertifikasyon kayıtları kaynaklı.

  SM-G5500 model kodu ile geleceği bildirilen akıllı telefonun ekonomik bir fiyat etiketi ile geleceğine ilişkin detaylar da net bir şekilde belli oldu. 5.1 inçlik 720p çözünürlük değerine sahip ekrana sahip olan Samsung Galaxy Grand On, 140 gram ağırlığında ve 14 cm uzunluk, 7 cm genişlik ve 8mm kalınlık ölçülerinde.

  1.2 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 8 GB dahili depolama kapasitesi ise modelin öne çıkan özellikler arasında. Yazılım tarafında Android 5.1 Lollipop önyüklü şekilde satışa sunulacak. Ayrıca 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olacak Galaxy Grand On.

  samsung-galaxy-grand-on

  Güney Koreli teknoloji şirketinin Android’li ve ekonomik fiyatlı gelecek dönem modellerinden biri olan Galaxy Grand On’a dair hemen hemen tüm detaylar ortaya çıkmış durumda. Genel olarak gelişmekte olan ülkelerin hedef alındığı bir diğer model geliyor. Cihazın hangi ülkelerde satışa sunulacağına dair bir işaret henüz yok, ancak Türkiye pazarında yer alması yönünde bir beklentinin var olduğunu belirtmekte fayda var.

  Fiyat tahminleri de 1000 TL altında olabileceği yönünde. Ancak tüm bu bilgilere dair herhangi bir resmi doğrulamanın gelmediğini ve detayların da kısa süre içinde Samsung tarafından paylaşılmasının beklendiğini belirtelim. Mobil teknoloji dünyasına dair gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Not: En üstteki görsel temsilidir. 

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN