Galaxy Fold lansmanı için tarih netleşiyor

0

Yoğun bir ağustos ayı geçirmeye hazırlanan Samsung, şu sıralar Galaxy Note 10 lansmanına hazırlanıyor. 7 Ağustos’ta tüm dünyaya tanıtılacak olan akıllı telefon ailesinin yanında Galaxy Fold cephesinden de her geçen gün yeni bir haber gündeme geliyor. Son çıkan bilgilere göre, Samsung, Galaxy Fold lansmanı için de ağustos ayını gözüne kestirmiş durumda.

Galaxy Fold lansmanı için hedef ağustos

Şirkete yakın kaynaklardan ve uzmanlardan ortaya çıkan bilgiler Galaxy Fold lansmanı için de hazırlıkların yapıldığını doğruluyor. Güney Koreli teknoloji devi, Fold’un menteşelerini ve ekran tasarımını elden geçirmiş durumda. Şu sıralar telefonun test edildiği de ortaya çıkan bilgiler arasında. Fold lansmanı öncesinde bir iki ufak dokunuşun kaldığı konuşuluyor.

Katlanabilir akıllı telefonun birçok hazırlığı bitmiş olsa da temmuz ayının lansman için çok erken olduğu düşünülüyor. Ancak, ağustos ayı için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Şimdilik katlanabilir telefon lansmanının Galaxy Note 10 Unpacked etkinliğinden sonrasını işaret ettiğini söyleyebiliriz. Ancak, bazı kaynaklar her iki telefonun da aynı lansmanda tanıtılacağını söylüyor.

Fold lansmanı ve sonrasında yaşanan gelişmeleri ağustos ayının başlamasıyla öğreneceğiz.

Samsung için ağustos ayının oldukça hızlı geçeceğini söyleyebiliriz.

Cevap bırakın