Galaxy F52 5G teknik özellikleriyle sızdırıldı

0

Samsung’un orta seviye modellerine yakında bir yenisi daha eklenecek. Yeni sızıntılar, Galaxy F52 5G modelinin teknik özelliklerini ortaya koyuyor.

Birkaç haftadır sızıntılarıyla gündeme gelen Galaxy F52 5G, artık piyasaya  sürülmeye çok yakın. Son olarak Hindistan’da sertifika siteleri tarafından onaylanan bu cihaz, şimdi de temel özellikleriyle Google Play Console sitesinde görüldü.

Her zaman olduğu gibi Google Play Console listesi, yine cihazın işlemci ve diğer donanım özellikleriyle ilgili bir takım bilgiyi ortaya çıkarıyor. Bu bağlamda Galaxy F52 5G’de, 8 GB RAM ile desteklenen bir yonga setine yer verilecek.

Galaxy F52 5G
F52 5G teknik özellikler

Galaxy F52 5G için geri sayım başladı

Daha önce de sızdırıldığı gibi F52 5G, Qualcomm’un orta sınıf yonga seti Snapdragon 750G‘den güç alacak. İşlemcinin yanı sıra cihaz; 1080 x 2009 piksel çözünürlüklü ekranla donatılacak.

Google Play Console aynı zamanda telefonun ön tasarımını da ortaya çıkarıyor. Bu bağlamda F52 5G, ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş bir deliğe sahip olacak. Bu deliğin içerisinde de selfie kamerası bulunacak.

Pil tarafında ise F52 5G, 25W hızlı şarjı destekleyen 4.350 mAh pil ile donatılacak. Öte yandan cihaz 164.63 x 76.3 x 7.7 mm boyutlarında olacak. Yazılım tarafında ise bu telefon; kutudan direkt olarak Android 11 tabanlı One UI 3.1 arayüzüyle çıkacak. Kamera özellikleri hakkında ise şu anda bir bilgi bulunmuyor.

Orta segmentte dikkat çekmesi beklenen bu telefon, önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacaktır diye tahmin ediyoruz.

Cevap bırakın