Galaxy F52 5G canlı görselleri ve fiyatıyla sızdırıldı

0

Samsung’un yakında piyasaya süreceği orta segment telefonu Galaxy F52 5G, canlı görselleriyle beraber sızdırıldı. 

Güney Koreli üretici Samsung, orta segment ürün kategorisini yakında yeni modelleriyle genişletecek. Halihazırda birkaç telefon üzerine çalışan şirket, kısa süre içerisinde ‘F’ serisinin yeni üyesi F52 5G modelini de piyasaya sürecek. Cihaz hakkında onlarca sızıntı gündeme gelirken, bugün ise canlı görsellerle tüm detaylar gözler önüne serildi.

Galaxy F52 5G‘nin, tıpkı Galaxy A52 gibi çok satmaya aday bir telefon olacağı söyleniyor. Zira sızdırılan fiyatı da bunu en iyi şekilde gösteriyor.

Galaxy F52 5G çok yakında tanıtılacak

Yabancı kaynaklardan sağlanan bilgilere göre Galaxy F52 5G; FHD+ çözünürlüğe sahip 6.67 inç IPS ekranla gelecek. İşlemci tarafında ise cihaz Snapdragon 750G yonga setinden güç alacak. Aynı zamanda bunu 8 GB RAM ve 128 GB‘a kadar dahili hafızayla da destekleyecek.

F52 5G’nin canlı görselleri yukarıda gördüğünüz gibi. Cihaz, ön tarafında günümüz modası damla çentikli bir ekranla gelecek. Ayrıca kamera modülü de telefonun sağ arka köşesinde yer alacak. Çözünürlükler hakkında konuşursak F52 5G’nin ana kamerası 64 Megapiksel, ön kamerası ise 16 Megapiksel çözünürlükte olacak.

Pil tarafında ise Samsung, orta sınıf modelinde 25W hızlı şarjı destekleyen 4.350 mAh kapasiteli bir pile yer verecek. Ek olarak cihaz 3.5 mm’lik bir kulaklık girişine de destekleyecek.

F52 5G fiyat

Çeşitli kaynaklar tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre F52 5G, 310 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Ancak kaynaklar bu rakamın yalnızca Çin’de geçerli olacağına, Avrupa’da ise daha yüksek bir maliyetle geleceğine dikkat çekti.

Cevap bırakın