Galaxy Buds renk seçenekleri için Note10 dopingi

0

Yakın zamanda basın görselleri sızdırılan Galaxy Note10+ modelinin yeni renk seçeneği de bu görselle birlikte kendini göstermiş oldu. Aura Glow renginin ekleneceği Note10 ailesi böylece daha parlak ve gösterişli bir şekilde karşımıza çıkacak. Şimdi bu renk seçeneği, Galaxy Buds ile destekleniyor. Galaxy Buds renk seçenekleri de çoğalıyor.

Galaxy Buds renk seçenekleri artıyor

Cilalı gümüş olarak tanımlayabileceğimiz yeni Auro Glow rengi Note10 ailesi ile birlikte hayatımıza girecek. Bu renk için Galaxy Buds tarafında da bir değişiklik yapılacak. Böylece kablosuz kulaklık ve akıllı telefon arasındaki renk uyumu sağlanacak. Tabii şimdilik Galaxy Buds’ın renk seçenekleri ile ilgili ortaya çıkan görüntülerin render görüntüler olduğunu hatırlatalım.

Renk dışında Buds modelinde farklı bir değişiklik yapılmayacak. Böylece kulaklığın fiyatı da aynı kalacak. Şimdilik yalnızca renk değişikliği ile gündeme gelen Galaxy Buds için Samsung cephesinde yenilik çalışmaları sürüyor. Yakın zamanda kulaklığın güncelleme aldığını hatırlatalım.

Note10 ailesiyle birlikte yeni kablolu AKG markasına ait kulaklıkların geleceği konuşuluyor. Type-C bağlantısına sahip olan kulaklık modelinde aktif gürültü önleme özelliği bulunacak.

Son olarak, Note10 lansmanında Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modelinin de görücüye çıkacağını hatırlatalım.

Cevap bırakın