Galaxy Buds Plus tanıtılmadan incelendi!

0

Samsung Unpacked 2020 etkinliği için sayılı günler kaldı. Başrolün Galaxy S20 ailesinde olduğu etkinlikte yeni nesil kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds Plus da görücüye çıkacak. Etkinlikten kısa bir sürece önce Galaxy Buds Plus inceleme videosunun ortaya çıkması ise herkesi şaşırttı.

Galaxy Buds Plus inceleme videosu ortaya çıktı

Galaxy Buds modelinde yalnızca 20 dolar daha pahalı olacağı söylenen Galaxy Buds Plus hem daha iyi performans hem de daha iyi bir pil ömrü vaat ediyor olacak. Bunu daha önce ortaya çıkan teknik detaylar tablosunda görmüştük. O tabloyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

149 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak kulaklık şimdi ise bir videoda ortaya çıktı. Roland Quandt isimli kişi, yeni nesil kablosuz kulaklığı inceledi ve bu videoyu YouTube’da yayınladı. Ayrıca videonun dışında kulaklığın birçok fotoğrafı da yine aynı kişi tarafından paylaşıldı.

Tasarım olarak Galaxy Buds ile çok benzeyen kulaklık Buds’a göre daha ağır olacak. Bu da tabii ki batarya büyüklüğü ile doğru orantılı. Buds Plus modelinin kulaklıklarında 85 mAh batarya görev alıyor. Kutusunda ise 270 mAh’lik batarya kullanılıyor. Kulaklıklar 11 saatlik dinleme süresi sunuyor. Konuşma süresi ise 7.5 saat. 3 dakikalık şarj ile 60 dakikalık dinleme süresi sunulduğunun da altını çizelim.

Son olarak, Unpacked 2020 etkinliğinde Galaxy S20 ailesine Galaxy Buds Plus ile birlikte Galaxy Z Flip isimli katlanabilir telefon modeli de eşlik edecek.

Cevap bırakın