Galaxy Buds 2’nin rekabeti artıracak fiyatı sızdı

0

Samsung’un yeni nesil kablosuz kulaklığından bilgiler gelmeye devam ediyor. Ağustos ayında Z Flip 3 ve Z Fold 3 akıllı telefonlarla birlikte piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Buds 2, çıkış tarihi yaklaştıkça çeşitli sızıntılara konu oluyor. Bir süre önce tasarımı ve renk seçenekleriyle konuşulan kulaklık, şimdi de fiyatıyla gündemde. 

MySmartPrice tarafından ortaya çıkarılan fiyat, Samsung’un Galaxy Buds 2 ile kullanıcıları memnun etmeyi planladığını gösteriyor. Gelen bilgilere göre kulaklık, en büyük rakibi AirPods Pro’dan daha uygun olacak.

Samsung Galaxy Buds 2 fiyatıyla öne çıkacak

Ortaya atılan iddialara göre Samsung Galaxy Buds 2, 180 ile 200 dolar  arasında bir fiyata sahip olacak. Eğer sızıntılar doğruysa kulaklık en büyük rakibi AirPods Pro’ya kıyasla 50-70 dolar daha ucuz. Bu Samsung kullanıcılarını memnun edeceği gibi kararsız kalanlar için de sonucu etkileyen bir avantaj olacak.

Samsung Galaxy Buds 2

Koreli üreticinin önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği Galaxy Buds 2; beyaz, siyah, yeşil ve mor olmak üzere dört renk seçeneğiyle karşımıza çıkacak. Kulaklık daha önce çeşitli sertifika sitelerinde onaylanmıştı. Bu nedenle bazı özellikleri hakkında fikir sahibiyiz.

Örneğin FCC sitesine göre kulaklık, 60 mAh pile sahip olacak. Ek olarak ise 500 mAh pil kapasitesine sahip şarj kutusuyla gelecek. Aynı zamanda modern teknolojileri benimseyen kulaklık, Blueotooth 5.0 desteği ile kayıpsız bir deneyim yaşatacak. Bunun yanı sıra kulaklıkların her bir birinde iki mikrofon olacak ve dış yüzeyde de dokunmatik  kontrol paneli yer alacak. Ancak merakla beklenen aktif gürültü engelleme sisteminin olup olmayacağı henüz belli değil.

Cevap bırakın