Galaxy Buds 2 sızdırıldı! Tasarım ve renkleri belli oldu

0

Samsung’un geliştirdiği yeni kablosuz ve kulak içi formda olan Samsung Galaxy Buds 2 modeli sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde cihazın tasarımından renk seçeneklerine kadar pek çok detay ortaya çıktı. Siyah ve beyaz renklerine ek olarak bir de fıstık yeşili bir renk seçeneğinin de eklendiğini görüyoruz. Teknoloji devleri cihazlarına farklı renk varyantları ekliyor. Özellikle soft ve pastel renklere yönelen teknoloji devleri arasında Samsung da yer alıyor.

Samsung Galaxy Buds 2 ve sızdırılan bütün detaylar

TWS yapıda olan bu kulaklıklar aslında tasarımsal olarak Galaxy Buds Pro modeline benziyor. Toplamda dört renk seçeneğinin sunulması bekleniyor ve bunlar arasında fıstık yeşili başta olmak üzere siyah, beyaz ve mor renklerinin de olacağı söyleniyor.

samsung buds 2

Şarj haznelerinde farklı olarak kulaklıkların renginin iç tasarımda görülmesi sağlanacak. Yani şarj hazneleri dışarından beyaz görünecekken, kulaklığın rengine göre, içinin de rengi aynı olacak. Ayrıca şarj kutusunda iki LED olacak. Cihazda hem içinde hem de dışında olmak üzere iki farklı LED kurulumu bulunuyor.

Kulaklığın bünyesinde pasif gürültü engelleme ve kulağa daha rahat oturması adına kulaklıkta silikon uçlar bulunuyor. İç yüzeyde bulunan şarj konektörlerine ek olarak bir de sensörler bulunuyor. Cihaz hakkında başka bir bilgi elimizde bulunmuyor ancak Samsung’un yapacağı bir etkinlikte akıllı saati ve Z Fold 3 modellerinin yanında tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın