Galaxy Buds 2, lansman öncesi tüm özellikleriyle sızdırıldı

0

Samsung, önümüzdeki ay yeni bir etkinlik düzenleyecek. Koreli üretici bu etkinlikte akıllı saatleri ve katlanabilir telefonları olmak üzere pek çok ürününü duyuracak. Bunlara ek olarak şirket aynı zamanda yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2‘yi de yine bu etkinlikte lanse edecek.

Uzun süredir sızıntılarıyla gündeme gelen Galaxy Buds 2, tanıtım tarihine doğru yaklaşırken artık tüm özellikleriyle sızdırıldı. Snoppy adındaki bir kaynak, yaklaşan kulaklığın tüm özelliğini gözler önüne serdi.

Galaxy Buds 2’nin özellikleri netlik kazandı

Kaynak tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre Galaxy Buds 2, Bluetooth 5.2 bağlantısını destekleyecek. Ek olarak Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı; ortam modu ve aktif gürültü engelleme gibi önemli özelliklere de sahip olacak.

Sadece bunlarla bitmiyor. Yeni nesil Buds 2, her bir kulaklıkta 3 mikrofon barındırırken, aynı zamanda Qi şarj kablosuyla da uyumlu olacak. Daha da önemlisi suya dayanıklılık için IPX7 sertifikasını destekleyecek.

Pil özelliklerine gelecek olursak Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı, ANC açık olduğunda bile 5 saat pil ömrü sunacak. Bu süre ANC kapalı olduğunda ise 8 saate kadar uzayabilecek. Kulaklıkların yanında bulunan şarj kutusu da ANC açıkken 13 saat ve ANC kapalıyken 20 saate kadar ek ek kullanım sunacak.

Kapasiteler açısından her bir kulaklıkta 61 mAh pil bulunurken, kasa da ise 472 mAh pil haznesi yer alacak. Aynı zamanda söylentilere göre bu kulaklıkları 5 dakikada şarj etmek, en az 55 dakikalık bir oynatma vaat sağlayacak.

 

Cevap bırakın