Galaxy A8+ için Android Pie güncellemesi çıktı

0

Samsung, Galaxy A8 Plus 2018 modeli için Android 9.0 Pie güncellemesini yayınladı. Peki güncelleme Türkiye’ye geldi mi?

Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung, uzun bir sürenin ardından Android Pie güncellemesini Galaxy A8+ 2018 modeline sundu. Peki, bu güncelleme Türkiye’de indirilebiliyor mu? İşte güncellemeyle ilgili detaylar.

Samsung, Android 9.0 Pie güncellemesi için maalesef ki Oreo gibi elini hızlı tutamamıştı. İlk etapta amiral gemisi modelleri için bu güncellemeyi hazırlayan firma, yaşadığı sorunlardan dolayı orta segmente biraz gecikmeli olarak Android Pie güncellemesini sunmuştu. Güney Koreli firma şimdi de Galaxy A8 Plus 2018 modeli için Android 9.0 Pie güncellemesini yayınladı. Peki, bu güncelleme Türkiye’ye geldi mi?

Galaxy A8+’a Android Pie dopingi!

Samsung Galaxy A8 Plus 2018 için yayınlanan Android Pie güncellemesi diğer Android güncellemeleri gibi kademe kademe olarak sunuluyor. Galaxy A8 Plus 2018 kullanıcısıysanız Ayarlar > Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemeyi denetleyebilirsiniz. Tahminlere göre bu güncelleme 1-2 hafta içerisinde Türkiye’de de indirime sunulur. Güncelleme yayınlandığınıda yüklemeden önce mutlaka telefonunuzdaki verileri yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Aksi durumda yaşanacak bir sorunda verilerinizi kaybedebilirsiniz.

Google, Mart sonu Android Q sürümünü tanıtıp sonbahar aylarında indirime sunacak. Bakalım Samsung, Android Q güncellemesini hızlı bir şekilde sunabilecek mi?

Cevap bırakın